XXXI Grand Prix Sosnowca – memoriał Bernarda Pukieta 2023/2024

W dniu 04.04.24 r. w Sosnowcu odbył się finałowy turniej XXXI GP Sosnowca w Tenisie Stołowym – Memoriał Bernarda Pukieta. W klasyfikacji generalnej (w kat. żak) Mateusz Wolnicki zajął 6 miejsce, Natalia, Wójcik zajęła 7 miejsce, Olivier Tyliba był 8, Adrian Najaryan zajął 10 miejsce, Adrianna Najaryan była 14, Patryk Lipczewski zajął 18 miejsce. W kategorii młodzików i kadetów walczyli we wcześniejszych turniejach Eryk Witek i Dominik Lipczewski, którzy zdobyli cenne doświadczenie w silnej konkurencji (w zawodach
startują najlepsi zawodnicy kilku województw) oraz próbował swoich sił Mateusz Rajca w kategorii młodzieżowców. Gratulujemy sportowej postawy w walce z silnymi przeciwnikami i trzymamy kciuki w kolejnych turniejach! Opiekunem wychowanków jest Pan Adrian Eliasz.