Rok: 2023

ROZGRYWKI MINISIATKÓWKI TRÓJEK DZIEWCZĄT

10 grudnia rozpoczęły się rozgrywki minisiatkówki dziewcząt. Podczas turnieju w Michałkowicach uczestniczyło sześć „trójek”. Dziewczęta walczyły z dużym zaangażowaniem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje. Zespoły trenują nasze Trenerki: Pani Beata Wójcik i Olga Samul.

ZGRUPOWANIE GOALKEEPER PRO

Bramkarka Hanna Buchta (KKS CZARNI SOSNOWIEC) przebywała na zgrupowaniu GOALKEEPER PRO w dniach 5-8.12.2023 w Siedlcach. Obecna na zgrupowaniu była również nauczycielka Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Anna Szymanska. Gratulujemy i życzymy sukcesów:)

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

4 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 46 na zajęciach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się turniej mikołajkowy z piłki siatkowej. Dziewczęta walczyły z dużym zaangażowaniem nie tracąc przy tym dobrego humoru. Najlepszym zostały wręczone nagrody, a wszystkie uczestniczki otrzymały coś słodkiego od Świętego Mikołaja‍.

MOTOMIKOŁAJE 2023

Dziękujemy wszystkim Wychowankom i ich Rodzicom, którzy włączyli się w akcję przygotowywania paczek dla dzieci z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Wszystkie zebrane słodycze zostały zawiezione do pakowania:)