Miesiąc: maj 2022

11 MEDALI LEKKOATLETÓW MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC

W zakończonych w niedzielę w Raciborzu Mistrzostwach Śląska Juniorów i Seniorów w lekkiej atletyce nasi wychowankowie zdobyli 11 medali (6 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe). Medaliści Mistrzostw Śląska:– złote medaleBanik Szymon rzut młotem U20,Maciejewski Stanisław 800m S,Olszyński Jakub pchnięcie kulą U20,Pisarski Wiktor rzut dyskiem U18 i pchnięcie kuląU18,Szczyrba Aleksandra […]

ADRIAN PIETRZAK Z MOS SOSNOWIEC DZIEWIĄTY W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

W dniu 21.05.2022 r. w Siemianowicach Śląskich rozegrano Memoriał Andrzeja Krawczyka w tenisie stołowym. Dobrze w tych zawodach spisał się reprezentant MOS Sosnowiec – Adrian Pietrzak, który zajął 9 miejsce w tym turnieju. W zawodach startowali m. in. zawodnicy z 2 i 3 ligi państwowej. Turniej wygrał trener z MOS […]

Gry i Zabawy

Zawody odbędą się w dniu 31.05. Miejsce – hala ZSO 14, ul. Kisielewskiego 4 b. Początek o godz. 9.00. Komunikat został wysłany do szkół.